02188960729

راهنمای سفارش و خرید

دندانپزشکان محترم و مراکز درمانی متقاضی خرید کالاهای مشمول ارز دولتی، خواهشمند است جهت مطالعه قوانین جدید مربوط به خرید اینجا را کلیک نمایید

 

پس ازافزودن کالا به سبد خرید و تایید سفارش ، نحوه ی پرداخت از بین روش های موجود توسط مشتری انتخاب می گردد .

امکان پرداخت از درگاه الکترونیک بانک سامان برای مشتریان عزیز توسط همه کارتهای عضو شتاب فراهم می باشد.

قیمت تمامی کالاها در سایت مشخص می باشد و هیچ هزینه ای به آن اضافه نخواهد شد  .

به منظور ارتباط با مشتری در صورت بروز هرگونه اشکال در فرایند خرید و ارسال به موقع کالا و یا دریافت خدمات احتمالی آتی (مثل احراز هویت به منظور ارائه خدمات گارانتی و پشتیبانی برای کالاهای خاص و ارسال جوایز و ...)، کاربر می بایست آدرس پستی وشماره موبایل خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی بطور صحیح اعلام نماید. مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع به عهده شرکت آپاداناتک نمی باشد.

خواهشمند است از ثبت اطلاعات غیرواقعی و هویتهای جعلی خودداری نموده تا مشکلی در ارسال کالا سفارش داده شده توسط شما پیش نیاید. مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات با هویت سایر اعضا بر عهده شرکت نبوده و بر عهده شخص دندانپزشک (خریدار) می باشد. بنابراین در ثبت نام و نام خانوادگی و حتی پسوند نام خانوادگی خود دقت نمائید و با ثبت آدرس ایمیل و شماره های تماس خود ما را در ارائه خدمات بهتر به خود یاری رسانید.

روزهای کاری شرکت آپاداناتک از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 تا 16:00 و پنجشنبه ها ازساعت 8:30 تا 12:30 به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند .

  مورخ 29 دی ماه 1399 در راستای انطباق پروسه خرید آنلاین با دستورالعمل توزیع مواد و تجهیزات پزشکی (دندانپزشکی) مشمول دریافت ارز رسمی و نیمایی  مورخ  اداره کل تجهیزات پزشکی در صورتی که چنین کالاهایی در لیست خرید شما وجود داشته باشد از طرف شرکت از شما درخواست مهر و امضا شده روی سرنسخه و کپی کارت نظام پزشکی و کارت ملی درخواست خواهد شد و تا قبل از دریافت این مدارک، از ارسال اقلام خریداری شده معذور خواهیم بود

پس از صدور فاکتور و پیش از ارسال کالاهای خریداری شده، همکاران بخش فروش جهت هماهنگی ارسال با شما تماس خواهند گرفت لذا مستدعی است در ثبت نام و نام خانوادگی، شماره نظام پزشکی، کد ملی، تلفن همراه، آدرس و تلفن ثابت دقت کافی مبذول دارید تا ارسال سفارشات شما دچار تاخیر نگردد.

لازم به یادآوری است که تا اطلاع ثانوی خرید هر محصول مشمول سهمیه بندی فقط در بازه زمانی اعلام شده در شرح کالا میسر می باشد لذا خواهشمند است پیش از ورود به مرحله پرداخت از طریق درگاه بانک، سبد کالاهای خود را مرور بفرمائید .

تایید و پرداخت فاکتور شما به معنای تایید تمامی موارد فوق توسط شما است .

ارسال کلیه کالاهای خریداری شده 20روز کاری از تاریخ آخرین فاکتور انجام خواهد گرفت

©2024 All Rights Reserved | Developed by KAREN PARDAZ