02188960729

شرایط و قوانین استفاده ازسرویس ها و خدمات آنلاین آپاداناتک

دندانپزشکان محترم و مراکز درمانی متقاضی خرید آنلاین کالاهای آپاداناتک، خواهشمند است جهت مطالعه قوانین جدید مربوط به خرید اینجا را کلیک نمایید

"کسب و کار سایت به صورت B2B است و فروش فقط به داروخانه ها و مراکز درمانی و مطب های دندانپزشکی انجام می شود."

کاربرگرامی موارد زیر جهت استفاده بهینه از خدمات شرکت آپاداناتک ميباشد ،لطفا به دقت مطالعه نمایید:
 1- کلیه اصول خرید اینترنتی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است وکاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است در صورت تغییر اصول و رویه در آینده ، در همین بخش اعلام خواهد گردید .

2- هنگام خرید اینترنتی از سایت شرکت آپاداناتک می بایست در قدم اول ثبت نام نمایید در وب سایت اطلاعات خواسته شده را به دقت تکمیل نمایید تا بتوانید با همین مشخصه و رمزی که برای خود می سازید خرید اینترنتی داشته باشید و براحتی می توانید اطلاعات خرید خود را بررسی نمایید  .

3- در نظر داشته باشید که ما به اطلاعات خصوصی کاربران احترام گذاشته و تا حد ممکن از آن محافظت نموده و این اطمینان خاطر را به شما میدهیم که تکنولوژی مطمئن و امنی را در این راستا بکارببریم  .

4- هرگونه ضبط، نمایش و کپی کردن اطلاعات و تصاویر موجود در سایت بدون کسب اجازه از این وبسایت ممنوع است .

5- در صورت بروز مشکل در خرید اینترنتی و یا سوالات علمی در خصوص کالاها می توانید با شماره
 پشتیبانی : 88972447 تماس حاصل فرمائید یا به آدرس زیر ایمیل ارسال نمائید.

scientificdp@apadanatak.com

ساعات جوابگویی پشتیانی هر روز از ساعت 9 الی 15 و پنجشنبه از ساعت 9 الی 12 می باشد . در ساعتهای دیگر قادر به پاسخگویی نخواهیم بود.

6- خریدار می بایست به ازای هر فاکتور آنلاین درخواست خود را مطابق با شرایط زیر به شماره 09332010881 واتس آپ نماید و تا قبل از دریافت درخواست توسط شرکت، اقلام خریداری شده ارسال نخواهند شد:

درخواست روی سرنسخه دندانپزشک یا مرکز درمانی نوشته شده باشد
درخواست حتما خطاب به شرکت آپاداناتک باشد
در متن درخواست نام کالا و تعداد ذکر شده باشد
درخواست باید حتما تاریخ داشته باشد
درخواست باید حتما دارای مهر دندانپزشک/مرکز درمانی و امضا باشد
درصورتیکه هر کدام از بند های فوق در درخواست رعایت نشده باشد خرید قابل راستی آزمائی نبوده و ارسال نخواهد شد

7- درصورتیکه نام و نام خانودگی فرد خریدار با کد ملی و شماره تلفن همراه و شماره نظام پزشکی وی مطابقت نداشته باشد خرید انجام شده ملغی گردیده و نسبت به استرداد وجه پرداختی پس از طی مراحل اداری به خریدار اقدام خواهد شد.

8- ارسال کلیه کالاهای خریداری شده بین  20 روز کاری از تاریخ آخرین فاکتور انجام خواهد گرفت.

9- لطفا در هنگام ثبت نام در تکمیل صحیح اطلاعات فردی دقت فرمائید. مسئولیت صحت تمامی اطلاعات وارده (اعم از نام و نام خانوادگی، کد ملی، شماره نظام پزشکی، تلفن،  آدرس و ...) بر عهده شخص دندانپزشک (خریدار) بوده و مسئولیت پاسخگویی به مراجع ذیصلاح قانونی در صورت هرگونه مغایرت ، جعل و یا سوء استفاده از اطلاعات بر عهده خریدار می باشد . شرکت آپاداناتک در این خصوص هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.

©2024 All Rights Reserved | Developed by KAREN PARDAZ