در حال انجام

کالا با موفقیت به سبد خرید اضافه شد

اطلاعات شخصی با موفقیت ویرایش شد

شرایط و قوانین استفاده ازسرویس ها و خدمات آنلاین آپاداناتک

 

کاربرگرامی موارد زیر جهت استفاده بهینه از خدمات شرکت آپاداناتک ميباشد ،لطفا به دقت مطالعه نمایید:
 1- کلیه اصول خرید اینترنتی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است وکاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است در صورت تغییر اصول و رویه در آینده ، در همین بخش اعلام خواهد گردید .

2- هنگام خرید اینترنتی از سایت شرکت آپاداناتک می بایست در قدم اول ثبت نام نمایید در وب سایت اطلاعات خواسته شده را به دقت تکمیل نمایید تا بتوانید با همین مشخصه و رمزی که برای خود می سازید خرید اینترنتی داشته باشید و براحتی می توانید اطلاعات خرید خود را بررسی نمایید  .

3- در نظر داشته باشید که ما به اطلاعات خصوصی کاربران احترام گذاشته و تا حد ممکن از آن محافظت نموده و این اطمینان خاطر را به شما میدهیم که تکنولوژی مطمئن و امنی را در این راستا بکارببریم  .

4- هرگونه ضبط، نمایش و کپی کردن اطلاعات و تصاویر موجود در سایت بدون کسب اجازه از این وبسایت ممنوع است .

5- در صورت بروز مشکل در خرید اینترنتی و یا سوالات علمی در خصوص کالاها می توانید با شماره
 پشتیبانی : 88972447 تماس حاصل فرمائید یا به آدرس scientificdp@apadanatak.com ایمیل ارسال نمائید.

6- در راستای انطباق پروسه خرید آنلاین با دستورالعمل توزیع مواد و تجهیزات پزشکی (دندانپزشکی) مشمول دریافت ارز رسمی مورخ 20 شهریور 97 اداره کل تجهیزات پزشکی در صورتی که چنین کالاهایی در لیست خرید شما وجود داشته باشد از طرف شرکت از شما درخواست مهر و امضا شده روی سرنسخه و کپی کارت نظام پزشکی و کارت ملی درخواست خواهد شد و تا قبل از دریافت این مدارک، از ارسال اقلام خریداری شده معذور خواهیم بود

7- در راستای انطباق با بند 6، درصورتیکه نام و نام خانودگی فرد خریدار با کد ملی و شماره نظام پزشکی وی مطابقت نداشته باشد خرید انجام شده ملغی گردیده و نسبت به استرداد وجه پرداختی به خریدار اقدام خواهد شد.

8- ارسال کلیه کالاهای خریداری شده بین 12 تا 14 روز کاری از تاریخ آخرین فاکتور انجام خواهد گرفت.

9- مسئولیت صحت اطلاعات فردی وارد شده (اعم از نام و نام خانوادگی، کد ملی، شماره نظام پزشکی، تلفن، ایمیل و آدرس) بر عهده شخص دندانپزشک (خریدار) بوده و در صورت وجود مغایرت و یا جعل اطلاعات هیچگونه مسئولیتی متوجه شرکت آپاداناتک نخواهد بود.