در حال انجام

کالا با موفقیت به سبد خرید اضافه شد

اطلاعات شخصی با موفقیت ویرایش شد

مقررات و شرایط جدید خرید و دریافت کالاهای مشمول ارز دولتی بر اساس دستورالعمل های اداره کل نظارت بر ملزومات و تجهیزات پزشکی

مطابق با دستورالعمل های شماره 1 و 8 مورخ 7 اردیبهشت و 19 تیر 1398 اداره کل تجهیزات پزشکی، شرایط خرید کلیه کالاهای مشمول ارز دولتی به شرح زیر اعلام می گردد و دندانپزشکان محترم و مراکز درمانی ملزم به مطالعه و رعایت کلیه بند های زیر می باشند:

 1. کلیه دندانپزشکان، لابراتوارها و مراکز درمانی دندانپزشکی موظف می باشند پیش از اقدام به خرید کالاهای مشمول ارز دولتی نام کاربری و رمز عبور مخصوص از جامعه (انجمن) دندانپزشکی ایران دریافت نموده باشند.
 2. این نام کاربری و رمز عبور که توسط جامعه (انجمن) دندانپزشکی ایران به شما تخصیص داده شده است جهت ورود شما به پورتال شخصی شما در سامانه توزیع اداره کل تجهیزات پزشکی به آدرس register.imed.ir می باشد.
 3. بسیار مهم: دندانپزشکان محترم و مراکز درمانی و لابراتوارهای دندانپزشکی موظفند ظرف مدت 15 روز پس از آپلود فاکتور و مدارک خرید (شامل درخواست مهر و امضا شده روی سرنسخه، کارت نظام پزشکی یا پروانه مطب معتبر و کارت ملی) توسط شرکت نسبت به تایید یا رد فاکتور خود در سامانه توزیع اقدام نمایند. به محض تایید فاکتور در سامانه توزیع اداره کل، محصولات خریداری شده در صف ارسال قرار خواهند گرفت و در صورتیکه تا یک ماه تایید انجام نشود فاکتور لغو شده و مبلغ پرداختی به شماره کارت خریدار (که توسط آن خرید انجام شده است) مسترد می گردد.
 4. بسیار مهم: با توجه به دستور العمل های فوق الذکر پیش از تایید مدارک در سامانه توزیع توسط خریدار محترم، شرکت قادر به ارسال کالاهای خریداری شده نخواهد بود.
 5. ارسال مدارک زیر برای هر فاکتور الزامی است:
  1. تصویر کارت ملی
  2. تصویر کارت نظام پزشکی یا پروانه مطب دارای تاریخ اعتبار (که منقضی نشده باشد)
  3. تصویر درخواست کالاهای خریداری شده در هر فاکتور بصورت مجزا روی سرنسخه که دارای تاریخ، مهر و امضا باشد. لازم به تاکید است که به ازای هر فاکتور یک درخواست مجزا خطاب به شرکت آپاداناتک می بایست ارسال گردد.
 6. نکته بسیار مهم: رعایت سهمیه بندی کالاهای مشمول ارز دولتی (به ازای هر دلار 42000 ريال) توسط خریدار محترم الزامی است. بهمین منظور برای هر کالا سقف خرید تعیین شده است که هر خریدار می تواند در هر ماه فقط یک باربرای کالاهای مصرفی و هر 90 روز یکبار برای توربین، آنگل و ایرموتور  W&H و توربین Midwest  (با رعایت سقف خرید) خریداری نماید. در صورت عدم رعایت این مساله توسط خریداران عزیز، فاکتور / فاکتور های کالاهای مازاد بر سهمیه ماهانه توسط شرکت ابطال گردیده و مبلغ دریافتی پس از طی مراحل اداری (حداقل 14 روز کاری یا بیشتر) به همان شماره کارت/ شماره حسابی که پرداخت توسط آن صورت گرفته بود، مسترد خواهد شد.
 7. سقف خرید و سهمیه ماهانه هر کالا در شرح هر کالا قید شده است که خواهشمند است مطالعه فرموده و رعایت نمایید.
 8. روش ارسال مدارک:
  1. تلگرام یا واتس آپ: فقط شماره 09332010881
  2. نکته: به درخواست هایی که به شماره هایی غیر از شماره های مذکور ارسال شوند ترتیب اثر داده نخواهد شد.
  3. نکته: از ارسال مدارک بصورت همزمان به واتس آپ و تلگرام خودداری فرمائید زیر باعث تجمع مدارک و کند شدن روند بررسی آنها و در نتیجه تاخیر در ارسال کالاهای خریداری شده توسط خریداران محترم خواهد شد.
  4. لطفا در هنگام ارسال مدارک به شماره مذکور شماره فاکتور اینترنتی خود را نیز قید نمایید تا روند بررسی مدارک شما توسط همکاران بخش آنلاین ما  با سرعت بیشتری انجام شود.

دندانپزشکان محترم، شرکت آپاداناتک ملزم به رعایت کلیه قوانین و دستورالعمل های اداره کل نظارت بر امور ملزومات و تجهیزات پزشکی می باشد  بهمین دلیل از شما به دلیل وقت بیشتری که برای خرید کالاهای مشمول ارز دولتی صرف می نمایید پوزش می طلبیم.

جهت مطالعه دستورالعمل شماره 1 اداره کل نظارت بر ملزومات و تجهیزات پزشکی اینجا را کلیک نمایید.

جهت مطالعه دستورالعمل شماره 8 اداره کل نظارت بر ملزومات و تجهیزات پزشکی اینجا را کلیک نمایید.