در حال انجام

کالا با موفقیت به سبد خرید اضافه شد

اطلاعات شخصی با موفقیت ویرایش شد

مقررات و شرایط جدید خرید و دریافت کالاهای مشمول ارز رسمی و نیمایی بر اساس دستورالعمل های اداره کل نظارت بر ملزومات و تجهیزات پزشکی

مطابق با آخرین دستورالعمل اداره کل تجهیزات پزشکی که در تاریخ 29 دی ماه 1399 اعلام گردیده است، شرایط خرید کلیه کالاهای مشمول ارز رسمی و نیمایی به شرح زیر اعلام می گردد و دندانپزشکان محترم و مراکز درمانی ملزم به مطالعه و رعایت کلیه بند های زیر می باشند:

 1. خریداران محترم موظف هستند به ازای هر فاکتور درخواست خود را طبق شرایط زیر به شرکت ارسال نمایند تا کالاهای خریداری شده ارسال گردند. بدیهی است در صورت عدم ارسال درخواست سفارش لغو خواهد شد:
  • درخواست روی سرنسخه دندانپزشک یا مرکز درمانی نوشته شده باشد
  • درخواست حتما خطاب به شرکت آپاداناتک باشد
  • در متن درخواست نام کالا و تعداد ذکر شده باشد
  • درخواست باید حتما تاریخ داشته باشد
  • درخواست باید حتما دارای مهر دندانپزشک/مرکز درمانی و امضا باشد
  • درصورتیکه هر کدام از بند های فوق در درخواست رعایت نشده باشد خرید قابل راستی آزمائی نبوده و ارسال نخواهد شد

توجه بسیار مهم در خصوص درمانگاه ها و کلینیک ها: مراکز درمانی پیش از اقدام به خرید آنلاین اطمینان حاصل نمایند که نام آنها توسط دانشگاه علوم پزشکی مربوطه در سایت اداره کل تجهیزات پزشکی تعریف شده باشد در غیر اینصورت اقلام خریداری ارسال نخواهد شد و مبلغ پرداخت شده پس از طی مراحل اداری و حدود یک ماه پس از خرید به مرکز درمانی مسترد خواهد شد.

 1. نکته بسیار مهم: رعایت سهمیه بندی های اعلام شده برای کالاهای مشمول ارز رسمی و نیمایی توسط خریدار محترم الزامی است و در صورت اقدام به خرید تکراری در بازه زمانی تعیین شده سایت بصورت اتوماتیک جلوی خرید تکراری را خواهد گرفت .
 2. سقف خرید و سهمیه ماهانه هر کالا در شرح هر کالا قید شده است که خواهشمند است مطالعه فرموده و رعایت نمایید.
 3. روش ارسال مدارک:
  1.  واتس آپ: فقط شماره 09332010881
  2. نکته: به درخواست هایی که به شماره هایی غیر از شماره مذکور در بالا ارسال شوند ترتیب اثر داده نخواهد شد.
  3. نکته: لطفا  از ارسال درخواست بصورت دایرکت اینستاگرام به پیج شرکت جدا خودداری بفرمائید زیرا مورد بررسی قرار نخواهد گرفت
  4. لطفا در هنگام ارسال مدارک به شماره مذکور شماره فاکتور اینترنتی خود را نیز قید نمایید تا روند بررسی مدارک شما توسط همکاران بخش آنلاین ما  با سرعت بیشتری انجام شود.

کالاهای خریداری شده حدود 10 روز کاری پس از تاریخ صدور فاکتور به دست خریدار محترم خواهد رسید

دندانپزشکان محترم، شرکت آپاداناتک ملزم به رعایت کلیه قوانین و دستورالعمل های اداره کل نظارت بر امور ملزومات و تجهیزات پزشکی می باشد  بهمین دلیل از شما به دلیل رعایت مفاد فوق در هنگام خرید کالاهای مشمول ارز دولتی و نیمایی سپاسگزاری می نماییم.

"کسب و کار سایت به صورت B2B است و فروش فقط به داروخانه ها و مراکز درمانی و مطب های دندانپزشکی انجام می شود."