در حال انجام

کالا با موفقیت به سبد خرید اضافه شد

اطلاعات شخصی با موفقیت ویرایش شد

مقررات و شرایط جدید خرید و دریافت کالاهای مشمول ارز دولتی بر اساس دستورالعمل های اداره کل نظارت بر ملزومات و تجهیزات پزشکی

مطابق با دستورالعمل های شماره 1 و 8 مورخ 7 اردیبهشت و 19 تیر 1398  و همچنین اطلاعیه تکمیلی مورخ هشتم آبان ماه اداره کل تجهیزات پزشکی، شرایط خرید کلیه کالاهای مشمول ارز دولتی به شرح زیر اعلام می گردد و دندانپزشکان محترم و مراکز درمانی ملزم به مطالعه و رعایت کلیه بند های زیر می باشند:

اطلاعیه بسیار مهم:

دندانپزشکان عزیز ، لطفا در صورتیکه در سال 98 اقدام به خرید توربین و / یا ست آنگل و ایرموتور W&H نموده اید مجددا خرید نفرمائید زیرا فاکتور جدید شما لغو خواهد شد و مبلغ پرداختی شما پس از طی مراحل اداری و ظرف مدت حداقل یک ماه به حساب شما بازگردانده می شود. خرید مجدد اینسترومنت های مذکور از فروردین 1399 امکان پذیر خواهد بود

 1. کلیه دندانپزشکان، لابراتوارها و مراکز درمانی دندانپزشکی موظف می باشند پیش از اقدام به خرید کالاهای مشمول ارز دولتی نام کاربری و رمز عبور مخصوص از جامعه (انجمن) دندانپزشکی ایران دریافت نموده باشند.
 2. این نام کاربری و رمز عبور که توسط جامعه (انجمن) دندانپزشکی ایران به شما تخصیص داده شده است جهت ورود شما به پورتال شخصی شما در سامانه توزیع اداره کل تجهیزات پزشکی به آدرس register.imed.ir می باشد.
 3. بسیار مهم: دندانپزشکان محترم و مراکز درمانی و لابراتوارهای دندانپزشکی موظفند درخواست کالاهای مشمول ارز دولتی را روی سرنسخه و خطاب به شرکت آپاداناتک ارسال نمایند. بدیهی است کلیه اطلاعات لازم از قبیل نام و نام خانوادگی، آدرس محل، شماره نظام پزشکی و درخواست دندانپزشک و یا لابراتوار به انضمام مهر و امضاء متقاضی باید بر روی سربرگ موجود باشد. درخواست هایی که متن آنها خالی و صرفا مهر و امضا شده اند، درخواست هایی که بصورت کپی سیاه و سفید ارسال می شوند یا درخواست هایی که در آنها به نام و تعداد کالاهای مورد نظر اشاره نشده باشند بعنوان نقص مدرک تلقی خواهد شد. لذا خواهشمند است برای سرعت بخشیدن به روند ارسال کالاهای خریداری شده خود، از ابتدا درخواست را با فرم صحیح ارسال فرمائید.
 4. بسیار مهم: با توجه به دستور العمل هشتم آبان ماه چنانچه متقاضی تا دو هفته نسبت به تایید فاکتور مربوطه اقدام ننماید به منزله تایید فاکتور می باشد و از انبار مجازی شرکت تأمین کننده و یا توزیع کننده کسر خواهد شد و متقاضی صرفاً جهت عودت کالا می تواند در سامانه توزیع، گزینه رد را تایید نماید. در همین راستا در صورتیکه پس از خرید اینترنتی، مدارک کامل برای شرکت ارسال گردد کالاهای خریداری شده در صف ارسال قرار خواهند گرفت.
 5. ارسال مدارک زیر برای هر فاکتور الزامی است:
  1. تصویر کارت ملی
  2. تصویر کارت نظام پزشکی یا پروانه مطب دارای تاریخ اعتبار (که منقضی نشده باشد)
  3. تصویر درخواست کالاهای خریداری شده در هر فاکتور بصورت مجزا روی سرنسخه که دارای تاریخ، مهر و امضا باشد. لازم به تاکید است که به ازای هر فاکتور یک درخواست مجزا خطاب به شرکت آپاداناتک مطابق با الزامات بند 3 همین صفحه می بایست ارسال گردد.
 6. نکته بسیار مهم: رعایت سهمیه بندی کالاهای مشمول ارز دولتی (به ازای هر دلار 42000 ريال) توسط خریدار محترم الزامی است. بهمین منظور برای هر کالا سقف خرید تعیین شده است که هر خریدار می تواند در هر ماه فقط یک باربرای کالاهای مصرفی و هر 90 روز یکبار برای توربین، آنگل و ایرموتور  W&H و توربین Midwest  (با رعایت سقف خرید) خریداری نماید. در صورت عدم رعایت این مساله توسط خریداران عزیز، فاکتور / فاکتور های کالاهای مازاد بر سهمیه ماهانه توسط شرکت ابطال گردیده و مبلغ دریافتی پس از طی مراحل اداری (حداقل 14 روز کاری یا بیشتر) به همان شماره کارت/ شماره حسابی که پرداخت توسط آن صورت گرفته بود، مسترد خواهد شد.
 7. سقف خرید و سهمیه ماهانه هر کالا در شرح هر کالا قید شده است که خواهشمند است مطالعه فرموده و رعایت نمایید.
 8. روش ارسال مدارک:
  1. تلگرام یا واتس آپ: فقط شماره 09332010881
  2. نکته: به درخواست هایی که به شماره هایی غیر از شماره های مذکور ارسال شوند ترتیب اثر داده نخواهد شد.
  3. نکته: از ارسال مدارک بصورت همزمان به واتس آپ و تلگرام خودداری فرمائید زیر باعث تجمع مدارک و کند شدن روند بررسی آنها و در نتیجه تاخیر در ارسال کالاهای خریداری شده توسط خریداران محترم خواهد شد.
  4. لطفا در هنگام ارسال مدارک به شماره مذکور شماره فاکتور اینترنتی خود را نیز قید نمایید تا روند بررسی مدارک شما توسط همکاران بخش آنلاین ما  با سرعت بیشتری انجام شود.

دندانپزشکان محترم، شرکت آپاداناتک ملزم به رعایت کلیه قوانین و دستورالعمل های اداره کل نظارت بر امور ملزومات و تجهیزات پزشکی می باشد  بهمین دلیل از شما به دلیل رعایت مفاد فوق در هنگام خرید کالاهای مشمول ارز دولتی سپاسگزاری می نماییم.

جهت مطالعه دستورالعمل شماره 1 اداره کل نظارت بر ملزومات و تجهیزات پزشکی اینجا را کلیک نمایید.

جهت مطالعه دستورالعمل شماره 8 اداره کل نظارت بر ملزومات و تجهیزات پزشکی اینجا را کلیک نمایید.

جهت مطالعه دستورالعمل تکمیلی هشتم آبان ماه اداره کل نظارت بر ملزومات و تجهیزات پزشکی اینجا را کلیک نمایید.