02188960729

شرکت آپاداناتک در سال 1364 با هدف واردات و توزیع بهترین مواد و مدرن ترین تجهیزات دندانپزشکی و آموزش علوم نوین مربوطه تأسیس گردید و اکنون پس از گذشت سی سال از فعالیت صادقانه و سخت کوشی جهت جلب رضایت مشتریان، به بزرگترین و معتبرترین شرکت دندانپزشکی کشور تبدیل شده است.

آپاداناتک هم پای واردات کالاهای دندانپزشکی و بر عهده داشتن نمایندگی انحصاری بسیاری از معروف ترین تولیدکنندگان بنام مواد و تجهیزات دندانپزشکی در اروپا و آمریکا، با تأسیس شرکت های جانبی تولید کننده و توزیع کننده در عرصه تولید و صادرات نیز فعالیت گسترده ای دارد.

آپاداناتک مجموعه ای منحصر بفرد در بخش خصوصی ایران بحساب می آید. این مجموعه با بیش از 60 نفر پرسنل کارآزموده و تحصیل کرده در بخش های مختلف علمی، فنی، واردات، بازاریابی و فروش به خدمت رسانی به جامعه دنداپزشکی کشور مشغول است و روابط نزدیکی با تیم های علمی و مشاوران زبده دانشکده های دندانپزشکی و سایر مراکز علمی و پژوهشی کشور داشته و در بخش آموزشی خود با معروف ترین اساتید دانشگاهی و متخصصین ایرانی و اروپایی همکاری می نماید؛ زیرا هدف آپاداناتک صرفاً عرضه کالاهای دندانپزشکی نیست بلکه اطلاع رسانی، آموزش تکنولوژی های جدید، برگزاری همایش های علمی و ... نیز از اهداف کلان این مجموعه هستند.

مرکز آموزش این شرکت نیز در حال حاضر بزرگترین و مجهزترین مرکز در بخش خصوصی کشور است که توانسته بالاترین سطح علمی را در کورس های آموزشی خود به دندانپزشکان محترم متقاضی ارائه دهد.

آپاداناتک با داشتن نمایندگی انحصاری بیش از سی کمپانی از معروفترین شرکت های بین المللی دندانپزشکی در اروپا و آمریکا و ارائه محصولات متنوع و دارای بالاترین کیفیت و آموزش روش کاربری آنها، همیشه توانسته است به بهترین شکل پاسخگوی نیاز های دندانپزشکان و بیماران آنها باشد و به تعهد خود در ارائه برترین محصولات به دندانپزشکان ایران جامه عمل بپوشاند.

بخش فنی آپاداناتک نیز با داشتن مهندسین و تکنسین های ماهر و آموزش دیده در تهران و شهرستان های مختلف کشور همیشه در کنار دندانپزشکان محترمی است که تجهیزات این شرکت را خریداری نموده اند. آپاداناتک همواره با برگزاری کورس های آموزشی مخصوص تکنسین ها توان و مهارت های علمی و فنی تیم خود را در بالاترین سطح نگه می دارد.

شرکت آپاداناتک با تأسیس شرکت پخش سراسری دارویی خود در سال 1390 گامی دیگر در راه خدمت به جامعه دندانپزشکی برداشت و اکنون تنها شرکت در عرصه دندانپزشکی کشور است که مطابق با استانداردها، قوانین و ضوابط سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور مجاز به پخش محصولات دارویی مانند کارتریج های بیحس کننده دندانپزشکی است.

اکنون آپاداناتک در راستای خدمت رسانی بهتر و بیشتر به کلیه افراد جامعه دندانپزشکی در سراسر کشور اقدام به راه اندازی سایت فروش اینترنتی محصولات خود نموده است تا متقاضیان بتوانند با مطالعه کلیه خصوصیات کاربردی و علمی محصولات و بدون نیاز به مراجعه حضوری اقلام مورد نیاز خود را با قیمت های تجاری تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهند. یک تیم علمی حرفه ای بهمراه گروه آموزش دیده و متبحر فروش اختصاصی نیز در این بخش از فعالیت شرکت مشغول بکار بود و آماده پاسخگویی به کاربران محترم سایت می باشند. 

آپاداناتک همیشه متعهد است که محصولات برتر را معرفی و در اختیار دندانپزشکان محترم کشور قرار دهد و کلیه فعالیت های این شرکت نیز حول این محور برنامه ریزی و عملی می گردند و بواسطه داشتن تیم های مجرب علمی، تحقیقاتی، بازاریابی و خدماتی فنی مهندسی خود همواره آماده راهنمایی و پاسخگویی به دندانپزشکان محترم کشور می باشد.

©2024 All Rights Reserved | Developed by KAREN PARDAZ